Podstrona: [AUDIO] Pokopana ta piłka… Politechniczni studenci-sportowcy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[AUDIO] Pokopana ta piłka… Politechniczni studenci-sportowcy (2)

2016-12-16 , red.  Artur Polakiewicz
[AUDIO] Pokopana ta piłka… Politechniczni studenci-sportowcy (2)

„Drugi rok z rzędu mamy aktualnego mistrza Polski freestyle football […]. Kondzio wygrał kategorię Sick Three i znowu stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski” – napisali koledzy rzeszowskiego freestylowca z grupy BallWizards na facebookowym profilu.

Konrad Dybaś trenuje freestyle football. To dyscyplina sportowa, której prekursorem jest słynny piłkarz Diego Maradona. Polega na zabawie piłką, jednak w niczym nie przypomina tradycyjnych rozgrywek piłki nożnej. Ci freestylowcy wykonują triki, a Konrad to mistrz Polski i student Politechniki Rzeszowskiej.

POKOPANA TA PIŁKA... POLITECHNICZNI STUDENCI-SPORTOWCY (2)

(przygot. Katarzyna Hadała, muz. Bensound.com - Actionable)

KH