Podstrona: „POŁONINY” z koncertem w kościele oo. Dominikanów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

„POŁONINY” z koncertem w kościele oo. Dominikanów

2019-01-23
„POŁONINY” z koncertem w kościele oo. Dominikanów

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY” zaśpiewał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, 20 stycznia br. podczas koncertu w kościele oo. Dominikanów w Rzeszowie.

W trakcie koncertu można było usłyszeć m.in. kolędy i pastorałki: „Jezusa Narodzonego”, „Dnia jednego o północy”, „Nad ciemną równiną”, „Kiej owiecek pilnowali – kolęda góralska”, „Skrzypi wóz”, „Przy onej dolinie”, „Aniołowie z naszych pól”, „A cóż z tą dzieciną”, „ Gore gwiazda Jezusowi” i wiele innych.

Publiczność nagrodziła „POŁONINY” gromkimi brawami. Zespół wystąpił pod kierownictwem muzycznym Jacka Laski.