Podstrona: Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne"

2019-01-09
kategoria: Nauka, Wydarzenia
Spotkanie informacyjne

Politechnika Rzeszowska zaprasza studentów na spotkanie informacyjne Kariera inżyniera - studia dualne”, które odbędzie się 16 stycznia o godz. 11:30 przy al. Powstańców Warszawy 12 w auli V-2. Współorganizatorami wydarzenia są Pratt & Whitney Rzeszów oraz Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów.

Celem spotkania jest przedstawienie korzyści płynących z podjęcia studiów dualnych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, które łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny jak i praktyczny. Do 14 lutego trwa rekrutacja na nowy kierunek studiów II stopnia inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego w trzech specjalnościach: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, silniki lotnicze. Ma się na nim kształcić 47 osób.

W trakcie trwania spotkania do dyspozycji studentów będą eksperci Pratt & Whitney, którzy opowiedzą o możliwościach jakie dają studia dualne a także z przyjemnością odpowiedzą na pytania dotyczące realizacji tego projektu.

Harmonogram spotkania:

11:30                 Otwarcie stoiska Pratt & Whitney
12:30 – 12:35  Otwarcie spotkania i słowo wstępne władz Politechniki Rzeszowskiej
12:35 – 12:45  Omówienie projektu studiów dualnych
12:45 – 13:00  Przedstawienie możliwych ścieżek rozwoju w firmie: ścieżka ekspercka i liderska
13:00 – 13:30  Wystąpienie prezesa Pratt & Whitney Rzeszów Marka Dareckiego
13:30 – 13:45  Wystąpienie eksperta Pratt & Whitney
13:45 – 13:55  Przedstawienie harmonogramu rekrutacji
13:55 – 15:00  Spotkania i rozmowy z ekspertami

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji uczestników.