Podstrona: Studenci Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych

2016-12-05 , red.  Artur Polakiewicz
Studenci Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych

6, 8 i 10 grudnia br. na uczelni będzie można nabyć unikatowe ozdoby świąteczne wykonane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej i w ten sposób włączyć się w coroczną akcję Studenckie Mikołajki. To charytatywne przedsięwzięcie, z którego dochód jest przeznaczony m.in. dla dzieci z Domu Dziecka w Żyznowie.

Ozdoby świąteczne będzie można zakupić:

• 6 grudnia (wtorek) w bud. L, P i V w godz. 9.00–16.00;
  • 8 grudnia (czwartek) w bud. A, S i H w godz. 9.00–16.00;
  • 10 grudnia (sobota) w bud. L, P i V w godz. 9.00–16.00.

Ponadto podczas kiermaszu ozdób świątecznych odbędzie się zbiórka datków do puszek. – Akcja jest przeprowadzana na uczelni od paru lat i pokazuje, że studenci potrafią się zjednoczyć i działać w słusznej sprawie – powiedział Mateusz Wośko, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

KH