Podstrona: [VIDEO] Studiuj i śpiewaj! Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-11-05

Członkostwo w Chórze Akademickim to nie tylko praca, ale również gwarancja niezapomnianej przygody z muzyką i przyjaźnie na całe życie. To także możliwość uczestnictwa w festiwalach i koncertach oraz reprezentowania uczelni na wielu prestiżowych uroczystościach. Zajęcia odbywają się w rodzinnej i artystycznej atmosferze m.in. na obozach w AOS w Bezmiechowej.

Próby chóry odbywają się we wtorki i środy o godz. 20:00 w budynku P, sala P-25.

Dla osób starających się o stypendium Rektora to także możliwość uzyskania dodatkowych punktów. Nie jest wymagane przygotowanie muzyczne, ale jeśli kochasz śpiew to przyjdź i weź udział w przygodzie życia!

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej w obecnej konwencji, z nowym wizerunkiem i składem, powstał w kwietniu 2017 r. Pomimo krótkiego stażu występował na licznych uroczystościach w Politechnice Rzeszowskiej oraz poza uczelnią. Na przełomie czerwca i lipca br. członkowie chóru wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich „Święty Krzyż 2018” w Kielcach, który został  zorganizowany przez Politechnikę Świętokrzyską. Chór zdobył wyróżnienie, m.in. za dynamiczny rozwój i poziom artystyczny oraz nowatorskie podejście do chóralistyki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Chórze Akademickim: