Podstrona: [VIDEO] Studiuj w Niemczech / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Studiuj w Niemczech

2017-04-19 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Studiuj w Niemczech

25 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali V-17 rozpocznie się spotkanie promocyjne dla studentów I i II roku WBMiL.

Studium Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej zachęca do skorzystania ze specjalnej oferty semestralnego wyjazdu do Niemiec. Studia odbywać się będą na uczelni partnerskiej Fachhochschule Sudwestfalen w Hagen. Skierowane są do studentów kierunku budowa maszyn. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim lub niemieckim.

Szczegółowe informacji o wyjeździe można uzyskać w dziekanacie WBMiL lub sekretariacie SJO PRz. Istnieje możliwość wzięcia udziału w przygotowującym do wyjazdu intensywnym kursie języka niemieckiego.

Zapisy prowadzi: Studium Języków Obcych PRz, budynek J, ul. Podkarpacka 1, pokój 112, tel. 17 865 13 04. Kontakt e-mail: imajko@prz.edu.pl, blankar@prz.edu.pl.

Więcej informacji na temat uczelni w załącznikach: