Podstrona: Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole

2019-05-15
Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole

Projektor – wolontariat studencki zaprasza na szkolenie Team building - rozwój umiejętności pracy w zespole, które odbędzie się 17 maja na Politechnice Rzeszowskiej przy Al. Powstańców Warszawy 12, budynek V, sala V18 w godzinach 9:00-16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szkolenie będzie miało formę gier szkoleniowych, podczas których uczestnicy będą mieć możliwość poznania samego siebie i procesów zachodzących w grupie, które z kolei pozwolą zdobyć umiejętności budowania skutecznego zespołu.

W trakcie szkolenia zainteresowani dowiedzą się jak budować zespół, który osiąga postawione cele, co wspiera, a co utrudnia funkcjonowanie zespołu. Uczestnicy poznają metody efektywnej współpracy, nauczą się motywować zespół działania oraz budować zaangażowanie i zaufanie w zespół.

Szkolenie poprowadzi Paweł Krzywicki - trener pracy zespołowej i pasjonat gier. Na sali szkoleniowej łączy te dwie pasje i zaprasza do gry, by pokazać jak zespołowo osiągać sukcesy.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wejść na stronę app.projektor.org.pl  i  kliknąć dołącz przy informacji o szkoleniu. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane mailem.

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 15 maja do godz. 23:59.

Program PROJEKTOR –wolontariat studencki to łączenie dziecięcej radości i studenckiej pasji podczas realizowania projektów edukacyjnych. Program tworzy przestrzeń dla twórczego działania studentów, którzy swoją postawą pokazują, że nauka jest nie tylko pasjonująca, ale stanowi najlepszy pomysł na własną przyszłość. Skutecznie łączy środowisko szkolne i akademickie, umożliwiając wymianę doświadczeń i wzajemną inspirację. Program działa od 15 lat, do tej pory wzięło w nim udział 20 000 wolontariuszy, którzy w 3 500 szkół zrealizowali ponad 35 000 projektów.