Podstrona: [VIDEO] Podwójny sukces Izabeli Dec podczas Grand Prix Polski Karate Kyokushin / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Podwójny sukces Izabeli Dec podczas Grand Prix Polski Karate Kyokushin

2017-04-25 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Podwójny sukces Izabeli Dec podczas Grand Prix Polski Karate Kyokushin

22 kwietnia br. Izabela Dec, studentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, zwyciężyła w kategorii „seniorka open” i otrzymała przyznawany przez sędziów tytuł najlepszej zawodniczki Grand Prix Polski Karate Kyokushin w Kielcach. Turniej był rozgrywany w ramach FIT Weekendu (Targi Kielce SA). Podczas zawodów wschodnich sztuk walki Izabela reprezentowała Leżajski Klub Kyokushin Karate, w którym trenuje od 5. roku życia (więcej o naszej studentce w aktualnościach).

Obecnie Iza trenuje do IV Akademickich Mistrzostw Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Do tych zawodów przygotowuje ją sensei Janusz Wiśniewski (Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej). Trzymamy kciuki za Izabelę. Film z walki finałowej Grand Prix Polski Karate Kyokushin w Kielcach: