Podstrona: Wizyta i wykłady profesorów z Brazylii / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wizyta i wykłady profesorów z Brazylii

2017-03-07 , red.  Artur Polakiewicz
Wizyta i wykłady profesorów z Brazylii

Od 6 do 10 marca gościmy na naszej uczelni w ramach programu Erasmus+ trzech profesorów z uczelni partnerskiej – Universidade Federal de Ouro Preto w Brazylii. Rektor PRz Tadeusz Markowski i prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz spotkali się z profesorami z Brazylii.

Brazylijscy naukowcy wygłoszą wykłady na Wydziale Zarządzania (prof. Carlos Magno de Souza Paiva) oraz na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa (profesorowie Paulo Santos Assis i Rodrigo Fernando Bianchi).

Profesorowie wygłoszą cykl wykładów, zostaną zapoznani z infrastrukturą badawczą ww. wydziałów, a także wezmą udział w seminariach i spotkaniach mających na celu zawiązanie ścisłej współpracy dydaktyczno-naukowej.

Brazylijscy goście przebywają na PRz w ramach Projektu: 2016-1-PL01-KA107-023712.