Podstrona: Współpraca z Nicrometalem / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Współpraca z Nicrometalem

2017-05-12 , red.  Artur Polakiewicz
Współpraca z Nicrometalem

12 maja br. na Politechnice Rzeszowskiej gościł Paweł Podraza, Dyrektor ds. sprzedaży złomów superstopów, przedstawiciel dębickiego oddziału przedsiębiorstwa Nicrometal S.A., które oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami powstającymi podczas produkcji. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli m.in. dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, prof. dr hab. inż. Romana E. Śliwa, dr inż. Joanna Wojturska, prodziekan ds. kształcenia Wydziału Chemicznego, dr Barbara Pilch-Pitera oraz dr inż. Łukasz Byczyński, była omawiana przyszła współpraca uczelni i firmy. Kooperacja ma dotyczyć recyklingu odpadów z obróbki stopów metali stosowanych w przemyśle, głównie lotniczym.