Podstrona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny zaprasza na II mikołajkowy turniej w piłce siatkowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-12-12
kategoria: Sport

18 grudnia na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym studenci zmierzą się w drugiej edycji turnieju mikołajkowego i zawalczą o puchar rektora Politechniki Rzeszowskiej. Zgłoszenia drużyn - czwórek mieszanych przyjmowane są do 13 grudnia  przez Elżbietę Pamułę pod adresem: e.pamula@prz.edu.pl oraz telefonicznie: 664 038 772.

II mikołajkowy turniej czwórek mieszanych w piłce siatkowej odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli, rozpoczęcie rozgrywek o godz. 15:00.

Zapraszamy do wzięcia udziału.