Podstrona: Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej

2017-03-29 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej

Klub Uczelniany AZS PRz zaprasza na półfinał C AMP w Piłce Siatkowej. Mecze będą rozgrywane przez cztery dni (od 30 marca do 2 kwietnia br.). Wystąpi dziesięć drużyn: AGH Kraków, AWF Biała Podlaska, AWF Kraków, Politechnika Krakowska, Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński, UMCS w Lublinie, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i Uniwersytet Rzeszowski.

Ceremonia otwarcia mistrzostw odbędzie się w piątek o godzinie 11.30, natomiast mecze będą tego dnia trwać od godziny 10.00 do 19.00. W sobotę siatkarze będą rywalizować w godzinach 10.00–18.00, a w niedzielę – 10.00–15.00. W niedzielne popołudnie odbędzie się ceremonia zakończenia mistrzostw, połączona z ogłoszeniem wyników i wręczeniem medali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Centrum Dydaktyczno-Sportowego PRz. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie AZS PRz/SWFiS PRz.