Podstrona: Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową w ramach Programu PL-BY-UA / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową w ramach Programu PL-BY-UA

2019-06-17
kategoria: Nauka
Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową w ramach Programu PL-BY-UA

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Bezpieczeństwo na obszarze Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2019 r. w Użgorodzie na Ukrainie.

Konferencja organizowana jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014–2020 we współpracy z Uniwersytetem Narodowym w Użgorodzie i Narodowym Uniwersytetem Lwowskim im. Iwana Franki.

W ramach konferencji  podjęte zostaną następujące tematy:

1. Bezpieczeństwo fizyczne i techniczne
  2. Bezpieczeństwo społeczne
  3. Bezpieczeństwo zdrowotne
  4. Bezpieczeństwo ekonomiczne
  5. Bezpieczeństwo ekologiczne

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 17 czerwca br. W celu zgłoszenia chęci udziału w Konferencji należy wysłać wypełniony formularz wraz z krótkim abstraktem do 1 000 znaków abstraktów na adres lviv@pbu2020.eu

Program PL-BY-UA pokrywa koszty udziału w konferencji, noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia w UA oraz transportu z głównych miast Polski Wschodniej.

Więcej informacji o konferencji dostępne są na stronie: https://pbu2020.eu/pl/news/1030.