Podstrona: Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego

2018-10-22
kategoria: Nauka, Wydarzenia
Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego

Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza uprzejmie zaprasza na uroczyste posiedzenie Rady Wydziału, podczas którego profesor Kazimierz Rajchel, profesor Jan Adamczyk, profesor Edward Nowak oraz dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PRz otrzymają tytuł PROFESORA HONOROWEGO POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ.

Uroczystość odbędzie się 24 października o godz. 10.00 w auli S-1 w budynku S Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 10 w Rzeszowie.

W programie uroczystości zaplanowano m.in.:

• otwarcie uroczystego posiedzenia Rady Wydziału Zarządzania przez dziekana dr. hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz,
  • wystąpienie JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego,
  • laudacje, które wygłoszą: dr hab. Marta Pomykała, prof. PRz, dr Beata Zatwarnicka-Madura, dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Alfred Szydełko,
  • uroczystą promocję Profesorów Honorowych,
  • wykład prof. dr hab. Grzegorza Ostasza pt. "Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej - wokół jubileuszu 25-lecia",
  • program artystyczny