Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 47

14 Kwi

[FOTO] Certyfikat „Studia z przyszłością” dla kierunku technologia chemiczna

Miło nam ogłosić, że tytularną akredytację uzyskały studia II-go stopnia prowadzone na kierunku technologia chemiczna na Wydziale Chemicznym.
10 Kwi

[FOTO] I wizyta studyjna studentów inżynierii medycznej w ramach projektu PO WER

W ramach wizyty studyjnej w Pro-Familii w Rzeszowie studenci kierunku inżynieria medyczna mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem szpitala.

07 Kwi

[FOTO] Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym

4 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się konferencja pt.: „Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym”.
06 Kwi

[FOTO] O bezpieczeństwie pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Międzynarodowa konferencja „Współczesne zagrożenia w miejscu pracy – aspekt teoretyczny i praktyczny”.

06 Kwi

Nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich ośrodkach badawczych i uczelniach na rok 2018-2019.
05 Kwi

„Klasa politechniczna” w Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w...

5 kwietnia br. rektor prof. Tadeusz Markowski i dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie Edyta Niemiec podpisali porozumienie.

04 Kwi

Seminarium naukowo-techniczne dla przemysłu lotniczego i wojskowego

Zapraszamy na seminarium pt. "Testy, pomiary elektryczne i EMC w przemyśle lotniczym i wojskowym w oparciu o normy DO-160 i MIL-STD-461G".
04 Kwi

Międzynarodowy sukces studenta Politechniki Rzeszowskiej

Urządzenie do wspomagania osób niewidomych i niedowidzących Łukasza Kolmana, zostało uhonorowane brązowym medalem 45. Międzynarodowej Wystawy Wynalazków w Genewie.

Archiwum wiadomości