Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 7

21 Mar

[FOTO] Erasmus+ czeka na studentów

Do udziału w programie Erasmus+ zachęcano studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas spotkania International Day.
18 Mar

Delegacja z Narodowego Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie

Celem wizyty było omówienie dalszej współpracy naukowej i możliwości rozszerzenia jej na nowe dyscypliny w różnych dziedzinach transportu.

15 Mar

Studia w Chinach czekają na studentów Politechniki Rzeszowskiej

14 marca w Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego studenci dowiedzieli się kto i na jakich warunkach może wyjechać do Chin.
07 Mar

Wyjedź na semestr zimowy do Chin!

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

22 Lut

Welcome Days dla studentów programu Erasmus+

Na Politechnice Rzeszowskiej przywitano grupę 18 studentów, którzy rozpoczną jednosemestralne studia w ramach programu Erasmus+. Studenci przyjechali do Rzeszowa z Portugalii, Turcji oraz Gruzji.
06 Lut

Delegacja z Fachhochschule Bielefeld z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Tematem rozmów był rozwój współpracy naukowej oraz zwiększenie liczby studentów biorących udział w programie Erasmus+ obu uczelni.

31 Sty

Siedem kierunków studiów w języku angielskim na Politechnice Rzeszowskiej

Od nowego roku akademickiego Politechnika Rzeszowska uruchamia siedem kierunków studiów I stopnia w języku angielskim. Jest to zarówno oferta dla kandydatów z zagranicy jak i z Polski.
30 Sty

Rozmowy o współpracy z Uniwersytetem w Splicie

Od 21 do 23 stycznia br. z wizytą w Splicie przebywała delegacja z Rzeszowa. Politechnikę Rzeszowską reprezentował dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.

Archiwum wiadomości