Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 266

18 Lip

Nowa współpraca w zakresie „Nauka – Technika – Wiedza”

17 lipca br. Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny ze Stowarzyszeniem „Ars Scientia”.
18 Lip

Powstaje nowy portal Biura Karier Politechniki Rzeszowskiej Inżynier od Zaraz

W założeniu twórców portal ma być miejscem, w którym pracodawcy będą rekrutowali pracowników spośród studentów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.

17 Lip

Pracowite wakacje EUROAVII

Po sukcesie w USA EUROAVIA Rzeszów nie spoczywa na laurach. Przeciwnie, zapowiada niezwykle pracowite wakacje.
17 Lip

[VIDEO] Fotografia wysokich lotów

Mateusz Pięta, absolwent PRz kierunku logistyka, od dwóch lat fotografuje okolice Bieszczadów. Zdjęcia robi dronem.

14 Lip

Studenci inżynierii materiałowej z wizytą w Hucie Stalowa Wola

Studentom zaprezentowano m.in. wydziały i procesy technologiczne związane z inżynierią materiałową.
14 Lip

Mamy brąz!

Podczas odbywających się 6–9 lipca br. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym we Wrocławiu o medal walczył m.in. student mechaniki i budowy maszyn Damian Kalabiński.

13 Lip

[VIDEO] Wizyta w Wietnamie przedstawicieli władz Politechniki Rzeszowskiej

Głównym celem spotkania było przygotowanie kolejnej grupy studentów z Wietnamu do podjęcia studiów na Politechnice Rzeszowskiej.
12 Lip

[FOTO] Wystawa prac magisterskich studentów kierunku architektura w...

Wystawę, na której zaprezentowano jedenaście projektów indywidualnych, zorganizowali studenci pod kierunkiem prof. PRz Marka Gosztyły, kierownika Katedry Konserwacji Zabytków.

Archiwum wiadomości