Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 11

18 Gru

Nowe laboratorium Politechniki Rzeszowskiej dzięki współpracy z biznesem

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzone zostanie laboratorium w zakresie sensoryki, sieci przemysłowych oraz identyfikacji przemysłowej.
29 Lis

Zaproszenie na seminarium „Symulacja w nauce i przemyśle"

Seminarium dotyczyć będzie zagadnień związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik CAE w projektowaniu różnorakich urządzeń i konstrukcji.

28 Lis

Wizyta przedstawicieli PRz na Targach FORMNEXT 2017

Bezprecedensowym wydarzeniem podczas targów, zwłaszcza dla polskiego przemysłu była światowa premiera pierwszej polskiej przemysłowej drukarki 3D do spiekania proszków polimerowych firmy SONDASYS.
22 Lis

II posiedzenie kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

30 listopada poznamy listę tegorocznych laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

18 Lis

Rozszerzenie Konsorcjum COP – Tradycja, Obronność

Skład Konsorcjum został powiększony o dwie kluczowe w naszym kraju uczelnie reprezentujące szkolnictwo morskie: Akademię Morską w Gdyni oraz Akademię Morską w Szczecinie.
17 Lis

Województwo podkarpackie uczestnikiem programu Clean Sky Joint Undertaking

Porozumienie w tej sprawie podpisano w czasie Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa. Uczestnikiem uroczystości był rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski.

14 Lis

Zapraszamy na targi „Od talentu do innowacji”

W czasie targów zaplanowano otwarcie Laboratorium Virtual Reality G2A.com. To efekt podpisanej 20 stycznia 2017 r. umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a firmą G2A.com.
24 Paź

I Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Chcemy umożliwić młodym biznesmenom oraz osobom, które planują stworzenie własnej firmy związanej z przemysłem i medycyną, znalezienie własnej drogi rozwoju - zaznacza dr inż. Paweł Turek.

Archiwum wiadomości