Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 26

08 Lut

Cybersecurity in the digital world – zaproszenie

Pracownicy i studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą skorzystać z bezpłatnego kursu „Cybersecurity in the digital world”. Rejestracja potrwa do 12 lutego br.
07 Lut

Warsztaty szkoleniowe pod patronatem firmy Zoller Polska

Warsztaty były przeprowadzone dla studentów drugiego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn, specjalność programowanie i automatyzacja obróbki.

02 Lut

Gala Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023

Podczas uroczystości wręczono dyplomy i listy gratulacyjne przedstawicielom najlepszych szkół średnich województwa podkarpackiego.
30 Sty

Stypendia pomocowe Goldman Sachs-Perspektywy

Politechnika Rzeszowska jest uczestnikiem projektu, którego celem jest wsparcie studentów, obywateli Ukrainy studiujących na polskich uczelniach przez przyznanie świadczeń finansowych.

24 Sty

Zaproszenie na seminarium „Logistyka transportu intermodalnego ciężkiego...

Seminarium naukowo-techniczne odbędzie się 31 stycznia br. na Politechnice Rzeszowskiej. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Dróg i Mostów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
23 Sty

Umowa o współpracy z firmą Aptiv Services Poland S.A. w Krakowie

Umowa dotyczy m.in. utworzenia w Katedrze Metrologii i Systemów Diagnostycznych WEiI Laboratorium Metrologii wyposażonego w nowoczesną aparaturę pomiarową i infrastrukturę multimedialną.

20 Sty

Rok nowych możliwości

Wraz z początkiem roku rozpoczęła się kadencja nowych władz Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.
19 Sty

Współpraca z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu

Umowa dotyczy współpracy w zakresie nowoczesnego projektowania i eksploatacji systemów zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania i oczyszczania ścieków.

Archiwum wiadomości