Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 29

21 Gru

Studenci WBMiL na zawodach w Brukseli

Studenci kierunku mechanika i budowa maszyn biorą udział w zawodach dotyczących programowania obrabiarek CNC w siedzibie firmy Haas Automation w Brukseli.
20 Gru

Sukcesy studentów i doktorantów Politechniki Rzeszowskiej

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego oraz Samorządu Doktorantów weszli w skład organów wszystkich najważniejszych podmiotów ogólnopolskiej samorządności studenckiej i doktoranckiej.

16 Gru

Nawiązanie współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie

Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny dotyczący współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie.
15 Gru

Promocje habilitacyjne i doktorskie

Grudniowe posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej to naukowe święto, stanowiące podziękowanie za zaangażowanie w pracę nad umacnianiem pozycji Politechniki Rzeszowskiej w środowisku akademickim.

13 Gru

Zaproszenie na VI Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 18 maja 2023 r., jest Katedra Odlewnictwa i Spawalnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Stalowej Woli.
12 Gru

Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Politechniki

Spotkanie jest doskonałą okazją do rozmów o dokonaniach oraz przyszłości uczelni. To również możliwość wyrażenia wdzięczności i uznania dla dorobku wielu pokoleń pracowników.

08 Gru

Mgr inż. arch. Marcin Ziobro laureatem konkursu prac dyplomowych

Praca dyplomowa pt. „Śródmiejski pierścień zieleni Rzeszowa” została wykonana pod kierunkiem dr inż. arch. Joanna Dudek z Zakładu Urbanistyki i Architektury.
07 Gru

Inauguracje studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania

W semestrze zimowym 2022/2023 ruszyło pięć kierunków studiów podyplomowych, w tym po raz pierwszy „Zarządzanie finansami i controlling menedżerski”.

Archiwum wiadomości