Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 39

21 Sie

[VIDEO] Wyróżnia nas kształcenie pilotów

Do tej pory nasza uczelnia wyszkoliła ponad 700 pilotów cywilnych dla lotnictwa komunikacyjnego w systemie szkolenia zintegrowanego ATPL(A) frozen.
01 Sie

[VIDEO] 350 000 zł dla Politechniki Rzeszowskiej

Sześć podkarpackich uczelni otrzymało dotacje na inwestycje, które mają podnieść jakość kształcenia. Wsparcie pozwoli na unowocześnienie bazy dydaktyczno-naukowej Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz.

31 Lip

Profil Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oficyny Wydawniczej PRz
21 Lip

Sukces Działu Współpracy Międzynarodowej

Ocena jakościowa wniosku to ponad 90%, a uzyskana dla 22 osób dotacja – 47 405 EUR. Współpraca dotyczy Politechniki Rzeszowskiej i uczelni z Kazachstanu, Uzbekistanu oraz Ukrainy.

20 Lip

[VIDEO] Podsumowanie II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo...

Konferencja została zorganizowana przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”.
18 Lip

Nowa współpraca w zakresie „Nauka – Technika – Wiedza”

17 lipca br. Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny ze Stowarzyszeniem „Ars Scientia”.

12 Lip

Zagadnienia medyczne w Katedrze Konstrukcji Maszyn

W Katedrze Konstrukcji Maszyn od kilkunastu lat są realizowane projekty dotyczące m.in. technik wytwarzania na potrzeby modelowania medycznego oraz konstrukcji urządzeń dla osób niepełnosprawnych.
11 Lip

[VIDEO] Spotkanie władz uczelni z przedstawicielami firmy BOMBARDIER Aerospace

Dotyczyło przyszłej współpracy naukowo-badawczej w dziedzinie innowacyjnych technologii.

Archiwum wiadomości