Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 38

15 Wrz

XXI Międzynarodowe Seminarium Metrologów

Celem MSM była wymiana doświadczeń naukowych i dydaktycznych w zakresie metrologii oraz rozwijanie współpracy w tym zakresie pomiędzy uczelniami krajowymi i zagranicznymi.
13 Wrz

25. rocznica podpisania umowy partnerskiej między Bielefeldem i Rzeszowem

Wizyta w Niemczech miała na celu m.in. rozwinięcie współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Fachhochschule i Uniwersytetem w Bielefeldzie oraz wymianę doświadczeń.

12 Wrz

Unijne projekty stażowe dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Są to już kolejne projekty, które dzięki doświadczeniu kadry CTT otrzymały dofinansowanie w ostatnich latach.
08 Wrz

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna „Kartografia numeryczna i...

Jej organizatorem była Katedra Geodezji i Geotechniki im. Kaspra Weigla Politechniki Rzeszowskiej.

07 Wrz

Delegacja z Iraku

Podczas spotkania omówiono sprawy dotyczące współpracy dydaktycznej – goście z Iraku są zainteresowani przysyłaniem na naszą uczelnię swoich kandydatów na studia.
05 Wrz

Astro Piknik II

Stanowisko EUROAVII Rzeszów cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników pikniku w każdej grupie wiekowej.

04 Wrz

[VIDEO] Głodni innowacji

Trzy uczelnie stworzyły konsorcjum wspierające zbrojeniówkę. Rektorzy podpisali umowę dotyczącą powołania konsorcjum COP – Tradycja, Obronność.
28 Sie

CERIC-ERIC: nabór wniosków o dostęp do ośrodków badawczych

Konsorcjum Środkowoeuropejskiej Infrastruktury Badawczej CERIC-ERIC po raz kolejny zaprasza do bezpłatnego korzystania ze swojej infrastruktury badawczej.

Archiwum wiadomości