Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 40

10 Lip

Agata Skwarczyńska laureatką konkursu „Innovators Under 35 Poland”

Tematyka badań naukowych prowadzonych przez dr inż. Agatę Skwarczyńską dotyczy kompozytowych biomateriałów do zastosowań w inżynierii tkankowej.

07 Lip

Współpraca z niemiecką uczelnią

Rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz złożyli wizytę na Uniwersytecie Technicznym w Chemnitz.
06 Lip

Kolejne doktoraty na Politechnice Rzeszowskiej

Na WBMiL odbyły się publiczne obrony z zakresu dyscypliny budowa i eksploatacja maszyn.

06 Lip

EUROAVIA – „Najlepsi z najlepszych! 2.0”

Spośród 103 zgłoszeń minister nauki i szkolnictwa wyższego zatwierdził 63 oferty, które otrzymają dofinansowanie. Znalazł się wśród nich projekt rzeszowskich studentów lotnictwa.
05 Lip

„Innowacja jest kobietą” – szansa dla innowatorek

Konkurs Fundacji „Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki” jest jedną z form promowania przez tę jednostkę osiągnięć kobiet w sektorze naukowo-badawczym.

04 Lip

Konkurs HARMONIA 9

Narodowe Centrum Nauki rozpoczęło przyjmowanie projektów badawczych realizowanych w ramach współpracy międzynarodowej.
04 Lip

Pracownik Politechniki Rzeszowskiej w programie doradczym

Obszar rozwoju, w którym dr inż. Agata Skwarczyńska będzie rozwijać swoje zainteresowania, to „kariera naukowa i akademicka”.

Archiwum wiadomości