Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 26

22 Paź

[FOTO] Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

21 października br. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia.
17 Paź

Monografia dr hab. inż. Andrzeja PACANY, prof. PRz - nowość Oficyny Wydawniczej

Opracowanie zawiera kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej dla osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem środowiskowym, głównie zgodnym z aktualną normą ISO 14001:2015.

15 Paź

Zgłoś się po stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Od 15 do 26 października 2018 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia.
12 Paź

[FOTO] IV Pracownia Miast: Rzeszów w Politechnice Rzeszowskiej

O przemyśle 4.0, edukacji 4.0 i mobilności dyskutowano podczas konferencji „Pracownia Miast: Rzeszów”, która 11 października odbyła się w Politechnice Rzeszowskiej.

11 Paź

Nowy numer Gazety Politechniki

W numerze zamieściliśmy m.in. obszerne podsumowanie działalności władz rektorskich po drugim roku kadencji 2016-2020 oraz informację dotyczącą ewaluacji jakości działalności naukowej.
10 Paź

Konferencja Pracownia Miast w Politechnice Rzeszowskiej

Gazeta Wyborcza, Miasto Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska zapraszają na konferencję „Pracownia miast: Rzeszów”, która odbędzie się w czwartek, 11 października.

10 Paź

XI konferencja naukowa „Połączenia i węzły w konstrukcjach metalowych i...

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu konferencji dotyczących węzłów i połączeń w konstrukcjach stalowych zorganizowanych przez ośrodki w Białymstoku, Rzeszowie, Warszawie i Olsztynie.
09 Paź

EUROAVIA Rzeszów na targach Students' Science Expo we Wrocławiu

Wydarzenie miało na celu pokazanie najnowszych osiągnięć studentów polskich szkół wyższych i zachęcenie przedsiębiorstw do inwestowania w ich innowacyjne projekty.

Archiwum wiadomości